DOMATORZY

blog na temat budowy domów szkieletowych
O nas

Dom szkieletowyNie jesteśmy przedstawicielami żadnej firmy budowlanej. Nie zajmujemy się reklamą ani marketingiem. Mamy świadomość, że istnieją słabe firmy, które potrafią spartolić nawet najlepszy projekt gotowy domu szkieletowego.

Dlaczego zatem piszemy o budowie domów z elementów? Odpowiedź jest prozaiczna: ponieważ mieszkamy w takich domach! Swego czasu zdecydowaliśmy się na budowę domu w technologii szkieletowej i teraz wspieramy się wzajemnie, dzielimy poradami oraz spostrzeżeniami.

Nie twierdzimy, że budownictwo szkieletowe jest lekarstwem na całe zło. Mamy świadomość, że domki letniskowe i szkieletowe posiadają pewne wady. Tak samo jest w przypadku tradycyjnego budownictwa, ale jesteśmy przekonani, ze w przypadku domów szkieletowych jest ich znacznie mniej.

O czym będziemy pisać? O technologii budowania domów szkieletowych, o ich użytkowaniu, ocieplaniu etc. W przyszłości planujemy uruchomić specjalistyczne forum internetowe, na którym użytkownicy domów szkieletowych wymieniać będą się swoimi uwagami oraz spostrzeżeniami.

Kim jesteśmy

Domatorzy to blog na temat budowy domów szkieletowych. Garść porad, artykułów oraz niekonwencjonalnych rozwiązań. Zachęcamy do lektury oraz współtworzenia serwisu.